Pomoc dla dzieci z Ukrainy

Sortuj produkty
sortuj wg :
CENTRUM POMOCY TERAPEUTYCZNEJ DLA DZIECI Z UKRAINY W OBORNIKACH ŚLĄSKICH
w formie domowego przedszkola oraz zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne, sportowe.

Pani Olha Molodnitska Molodnitska matka trójki dzieci, przyjaciel Fundacji Promyk Szczęścia - Rodzinne Domy Dziecka , Ukrainka mieszkająca od wielu lat we Wrocławiu, która rok temu pomogła naszym dziewczynkom z zespołu tanecznego CHEERLEADER Blue Ewa Angel Cheerleaderki z domów dziecka w Obornikach Śląskich, Siemianic i Jar oraz dziewczynek z lokalnej społeczności wykonując po kosztach piękne stroje dla naszych tancerek.

DZIŚ ONA I DZIECI Z UKRAINY POTRZEBUJĄ POMOCY.
Olga prowadzi od wielu lat firmę krawiecką bo jako psychoterapeutka dziecięca nie miała w Polsce pracy.
Dziś wszystko się zmieniło.

Nasza Fundacja Promyk Szczęścia i zaprzyjaźnione firmy przygotowały dom dla matek z dziećmi w Obornikach Śląskich przy ul Dębowej 11 w którym organizujemy centrum pomocy terapeutycznej dla Ukraińskich dzieci z całego powiatu w formie domowego przedszkola.

PANI OLGA POTRZEBUJE WSPARCIA FINANSOWEGO DLA ZORGANIZOWANIA INICJATYWY-POMÓŻMY JEJ JAK ONA KIEDYŚ POMOGŁA NAM.
Olha Molodnitska 98 1470 0002 2006 5514 7000 0001

Można też wspierać Panią Olgę zamawiając w jej firmie usługi krawieckie.

Aktualnie firma Meble-Fachowiec wraz z praktykantami z ZSP w Obornikach Śląskich - stolarze przygotowują darmowo wystrój meblowy dla lokalu przeznaczonego na pracę z dziećmi.

SZANOWNI PAŃSTWO otrzymaliśmy duże wsparcie, mamy chyba co trzeba.
Dostajemy też idee od znajomych którzy chcą prowadzić z i dla dzieci.
Oferują wsparcie dla P. Olgi w zakresie zajęć malarskich, śpiewu, itp.td.
My też porwiemy dziewczyny z ukrainy na treningi CHEERLEADEREK .

Zapraszamy z pomysłami - budujcie z nami integracje z uchodzcami.

Pomoc Ukrainie, Dom dla dzieci i matek w Obornikach Śląskich
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl