Patologia w PCPR Trzebnica KORYTKOWSKI Robert dyrektor nadłużywanie stanowiska

Patologia w PCPR Trzebnica KORYTKOWSKI Robert dyrektor nadużywanie stanowiska POWIAT TRZEBNICKI

Sortuj produkty
sortuj wg :

Korytkowski Robert dyrektor PCPR Trzebnica jak JUGENDAMT w Niemczech porywa dzieci ze szkoły wbrew ich woli, wbrew woli opiekuna prawnego i

Rodziny Zastępczej Sikorów z Siemianic.

Inne nasze dzieci ze strachu i z płaczem przed KORYTKOWSKIM siedzą w domu w szafie a ich biologiczni rodzice jada taksówką żeby je ratować.TAK DZIAŁA PCPR TRZEBNICA (Dyrektor KORYTKOWSKI ROBERT)

DLACZEGO ?

    

HISTORIA ZAWODOWA DYREKTORA PCPR TRZEBNICA:

Dom Kultury w Zmigrodzie, Dom Pomocy Społecznej w Obornichach Śl. PCPR Strzegom, PCPR Trzebnica, Mieszkanie Treningowe na ul. Dębowej w Ob Śl. FUNDACJA PROMYK SZCZĘŚCIA.

DWA WSPÓLNE MIANOWNIKI - DZIECI I WAŁY

KORYTKOWSKI OSIĄGNIĘCIA próby samobójcze w Domu Dziecka?

Oborniki Śląskie kliknij a dowiesz się więcej z TVN, Gazety Nowej i Radia Wrocław.

Nie miał kwalifikacji na dyrektora Domu Dziecka a ma na dyrektora PCPR ?


Od czterech lat jesteśmy Rodziną Zastępczą z Zawodową a powiat Trzebnicki mimo wielu obietnic i zapewnień oraz przyjętych postulatów od Rodzin Zastępczych z powiatu nie zrobili nic !!!

Nasza zanajomość z dyrektorem Korytkowskim była dobra więc dopytywaliśmy co ze złożonymi obietnicami które Robert Korytkowski złożył jako dyrektor PCPR Trzebnica.

ODPOWIEDZ BYŁA BRUTALNA !

KORYTKOWSKI POWIEDZIAŁ ŻE JAK WAM SIĘ NIE PODOBA TO ZABIERZEMY WAM DZIECI.

To był dla nas szok bo przecież nie PCPR dzieci nam przekazał tylko sąd. Tak nas i inne rodziny SZANTAŻOWALI żebyśmy nie domagali się zbyt wiele dla mieszkających u nas dzieci.

Dwa dni temu za wystąpienie z wnioskiem naszej rodziny do sądu aby powstrzymać zabranie rocznej Klary KORYTKOWSKI i jego wpółpracownik CYGAN zadzwonił do nas w obecności kierownika PCPR na głośno mówiącym i powiedział cytuje ,, za to że podskakujecie ... nie wiem czy chce żebyście byli rodziną zastępczą,,

TO DRUGI RAZ GDY NAM GROZIŁ I BYLIŚMY SZANTAŻOWANI PRZEZ DYREKTORA PCPR TRZEBNICA

Wszystkie frazesy na ustach tych wielce martwiących się urzędników państwowych

mówiących o DOBRU DZIECKA to kłamstwo.

DZIŚ NAS PODOPIECZNY JAKUB został porwany ze szkoły przez pracowników PCPR TRZEBNICA na wniosek dyrektora Roberta Korytkowskiego mimo że wczoraj rozmawialiśmy na temat Kuby z pracownikami PCPR a także z babcią Kuby która jest opiekunem prawnym i byliśmy w szkole w Obornikach Śląskich na ul. Parkowej gdzie od 2 lat uczęszcza Kuba, rozmawialiśmy z Panią pedagog i koordynatorem naszej rodziny w PCPR Panią Elżbietą którą serdecznie pozdrawiamy z to że jest pomocna i jest czowiekiem..

Dyrektor szkoły na Parkowej to sasiadka Korytkowskiego z miejscowości Jary

i zawsze robiła naszej rodzinie pod górkę ponieważ Korytkowski sam prowadzi Rodzinny Dom Dziecka w Jarach rękami swojej żony kryjąc nieprawidłowości i patologie trzymając aż 15 dzieci nie zgodnie z prawem. Nasze sukcesy są jego porażką. Korytkowski prowadzi również Fundacje Promyk Szczęścia w której ostatnio zamienił się miejscami ze swoją partnerką Izabelą.

Miesiąc temu przywieziono do nas roczną Klarę którą na wskutek naszej niepokorności również chciano zabrać bo nie była do nas skierowana imiennie przez sąd. Udało nam się ją uratować wraz z jej biologicznymi rodzicami którzy z nami skierowali do sądu wniosek o powstrzymanie planowanego przez Korytkowskiego nieuzasadnionego przeniesienia rocznej Klary do Domu Dziecka na parkowej w Obornikach Śląskich tak jak by tam mieli swoich mało kłopotów.

To spowodowało nasilenie represji i trzy dni przed porwaniem ze szkoły i umieszczeniu Kuby w Domu Dziecka na Parkowej pojawiła się psycholog w tej szkole i pierwszy raz od dwóch lat przeprowadziła rozmowę z Kubą który ma orzeczenie o niepełnosprawności umysłowej zadając mu tendencyjne pytanie mające na celu zdyskredytowanie naszej rodziny (czy ma jedzenie, czy go bijemy) to wszystko sam Kuba nam powiedział po powrocie ze szkoły, nie pytali chłopca o naukę, relacje z rówieśnikami lub w czym mu pomóc. 

Cel był jeden, dyskredytacja naszej rodziny która będzie kontynuowane z chłopcem już w domu dziecka po to żeby zrobić z nas potworów którym można zabrać wszystkie dzieci.


Korytkowski w taki sposób załatwił inne rodziny w powiecie PISZCIE DO NAS na kontakt@siemianice.live

POLSKO, NASZA OJCZYZNO, zobacz jak funkcjonuje władza.

NIE WPŁACAJCIE KORYTKOWSKIEMU 1% na Fundacji Promyk Szczęścia BO DZIECIOM NIE POMOŻECIE.

UDOSTĘPNIAJCIE NAS PROSZĘ jeżeli leży wam na sercu dobro dzieci.

Ci którzy nas znają, wspierajcie nasze dzieci.

DZIŚ 1.12.2022 O GODZINIE 15:00 na żywo AA

https://www.facebook.com/telewizjasiemianice/

BĘDĄ BYLI WYCHOWANKOWIE DOMU DZIECKA W OBORNIKACH I NA DĘBOWEJ.

NA ŻYWO

Porozmawiamy i pokażemy patologie w naszym powiecie.

05.12.2022

W Komisji Polityki Społecznej i pracowników PCPR w Trzebnicy

rozmawialiśmy o rozwiązaniu problemu a poniżej jest pismo przekazane komisji.

 

 

 

Brak produktów do wyświetlenia
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl