Pani Starosto Powiatu Trzebnickiego Małgorzato Matusiak

Sortuj produkty
sortuj wg :
 
Pani Starosto Powiatu Trzebnickiego
Małgorzato Matusiak
przepraszam i przepraszamy
w imieniu własnym i naszej
Rodziny Zatępczej Sikorów z Siemianic
 

Nasza Rodzina Zastępcza Sikorów z Siemianic rekomenduje Panią Starostę Małgorzatę Matusiak za to że pochyliła się i zainteresowała się naszą sprawą, cierpieniem dzieci i naszej rodziny mimo układów włodarzy Powiatu Trzebnickiego którzy z góry spisali nas na banicję.

Pani Starosta doprowadziła do uczciwego wysłuchania faktów i mimo zderzenia się z przeciwnościami pozostała po właściwej stronie mocy. SZACUNEK

 

byliśmy często manipulowani i wykorzystywani przeciwko Pani.
1. Impreza dla rodzin Zastępczych bez Rodzin Zastępczych
Wówczas zadzwonił do nas dyrektor PCPR Trzebnica Robert Korytkowski informując nas że (cytuje,,zrobiła Pani sobie impreze dla Rodzin Zastępczych bez nas i bez dyrektora PCPR,,)
dlatego dziś mamy świadomość że nie słusznie zaatakowaliśmy Panią będąc narzędziem w rękach dyrektora PCPR Roberta Korytkowskiego którego celem było dyskredytacja Pani osoby w oczach opini publicznej jednocześnie konfliktująć naszą rodzinę z powiatem.
PRZEPRASZAMY
 
2. Wiele nieporozumień, zatargów i oszczerstw było wynikiem celowych rozgrywek
dyrektora PCPR Trzebnica Roberta Korytkowskiego
 
dlaczego ?
 
Po nagłośnieniu całej sytuacji zgłosiło sie do nas wiele osób związanych z PCPR Trzebnica i Pieczą Zastępczą którzy jak my zostali skrzywdzeni przez tą instytucje.
Wszyscy mimo że się nie znali przekazywali nam tą samą informację o żekomym planie otwarcia Rodzinnego Domu Dziecka w Siemianicach przez dyrektora PCPR Trzebnica którym zarządzać będzie Izabela Prezes Fundacji Promyk Szczęścia.
Dziś wiemy że chodzi o nas ale mogło by się to wydażyć tylko wtedy gdyby PCPR Trzebnica posiadał tak zawne haki którymi bezskutecznie próbował nas obarczyć w ostatnich latach.
Wówczas dyrektor PCPR Trzebnica Korytkowski mógł by warunkowo przekształcić nas w Rodzinny Dom Dziecka ale pod warunkiem prowadzenia go przez Fundacje Promyk Szczęścia i prezes Izabele.
Następnie dyrektor PCPR Trzebnica Korytkowski pod płaszczykiem PRZEMOCY mógł by przybyć i ratować przed nami dzieci wystawiając nas za drzwi z reklamówką i przejmując całość bez jednego wystrzału.
Do tego potrzebna była mu roczna Klara która uroatowaliśmy udaremniając mu planowaną manipulację.  Kilka dni póżniej wykorzystał 17 letniego Jakuba mając nadzieję na budowę swojej intrygi.
 
Ta histora jest przyczyną tak zwanej POLITYKI.
W ten sposób byliśmy manipulowani i wykorzystywani przeciwko wrogom Korytkowskiego.
 
Wszystkich przepraszamy.
Brak produktów do wyświetlenia
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl