Oborniki Śląskie - wywóz śmieci podwyżka sierpień 2022

Sortuj produkty
sortuj wg :
CZY Dzieci z DOMU DZIECKA MAJĄ zamarznąć
w Obornikach Śląskich k. Wrocławia
zarządzanych przez Pana Burmistrza PO....... ?
Złożony w lutym 2022 przez Rodzinę Zastępczą Sikorów Z Siemianic wniosek o dodatek osłonowy dopiero na koniec września miał być wg zapewnień pracowników gminnych wypłacony i 3.10.2022 zapewniano nas że kasa już jest w gminie tylko system komputerowy nie działa.
Dziś 5.10.2022 poinformowano nas pisemnie że pieniądze zostały wydane a my mamy czekać na kolejną transze z Urzędu Wojewódzkiego z Wrocławia.
CZY DO WIOSNY ? KTO JEST WAŻNIEJSZY OD SIEROT - ONE MOGĄ CZEKAĆ ? KOMU GMINA WYPŁACIŁA OTRZYMANA KASĘ .
Panie Burmistrzu PO......
proszę ogarnąć temat bo lato się kończy a dzieci marzną.
 
PONADTO PANIE BURMISTRZU PO.... OBORNIK ŚLĄSKICH
 
Nasza Rodzina Zastępcza Sikorów Z Siemianic. otrzymała we wrześniu 2022 wyrok sądu nakazujący Gminie Oborniki Śląskie wypłatę świadczeń nie wypłaconą już drugi rok za roczną opiekę nad osobą niepełnosprawną.
Gmina przeciągała maksymalnie rozstrzygnięcie sądowe na realizacje którego miała pieniądze podatników zamiast interpretować właściwie przepisy.
KTO PONIESIE KONSEKWENCJE FINANSOWE ZA WYRZUCONE PIENIĄDZE KTÓRYCH NIE MA DLA NASZYCH DZIECI. Zima za pasem a Pańscy pracownicy Panie Burmistrzu PO....... każą czekać.
 
TAK WYGLĄDA OBORNICKA KOMPROMITACJA 
 
 
Jak będzie nam zimno przyjdziemy pod Pana dom Panie Burmistrzu PO.... z Obornik Śląskich .
Dostaliśmy za to Panie Burmistrzu PO...... podwyżkę do 41zł od osoby za wywóz śmieci.
DLACZEGO MAMY PŁACIĆ 410ZŁ ZA KILKA WORKÓW ŚMIECI M-C
Czy z za płota Państwowy Dom Dziecka też płaci 41zł za 45 dzieciaków. NIE . Tam można inaczej a nas gmina traktuje jak TRĘDOWATĄ za darmowe inicjatywy społeczne i niekończące się pasmo sukcesów nie pasujących do gminy zarządzanej przez Burmistrza PO......
Dlaczego utrzymując za państwową jałmużne 1180zł musimy oddawać z powrotem jeszcze 
AŻ 41 ZŁ OD OSOBY - CHYBA NAJWIĘCEJ W POLSCE.
 

Szanowny Panie Burmistrzu, Panie Radny Arkadiuszu Kucharski, Oborniczanie

PRZEDSTAWIAM ALTERNATYWĘ PODWYŻKI I ZA RAZEM ROZWIĄZANIE PROBLEMU ŚMIECI

Jak wiadomo wszystkim śmieci to problem dla mieszkańców, firmy oczyszczjącej i gminy która płacąc musi się ich pozbyć. Niestety idąc po najmniejszej lini oporu najłatwiej obarczyć szarą masę kosztami zamiast zamienić masę w złoto. Otóż rozwiązania zawsze są banalnie proste. 

Śmieci są śmieciami do czasu segregacji, oczywiście segregacja mieszkańców nie jest doskonała i tak naprawdę papier nie jest w 100% papierem, szkło szkłem itp. td. ale gdyby było w 100% dobrze posegregowane to śmieci zamieniają się w złoto.

MORAŁ - ZAMIAST PŁACIĆ ZA WYWÓZ I WYDAWAĆ NA SŁOMIANE INWESTYCJE

lepiej zainwestować publiczne pieniądze w sortownie a wówczas OBORNICZANIE będą mieli wywóz darmowy, gmina zarobi dużą kasę na słomiane inwestycje, bezrobotni socjal ... iści znajdą pracę. Aktualnie skup za tone papieru 550zł, szkło 10zł, alu 5000zł, pcv 700zł BIOMASA TEŻ JEST W CENIE.

Zapraszam do wójka dobra rada z innymi problemami, obiecuje Salomonowe rozwiązanie.

TYM JESTEŚMY DLA NACZELNIKÓW OBORNIK ŚLĄSKICH

 

Brak produktów do wyświetlenia
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl