NIE MA KASY NA WĘGIEL DLA SIEROT Z DOMU DZIECKA

CZY Dzieci z DOMU DZIECKA MAJĄ zamarznąć w Obornikach Śląskich k. Wrocławia zarządzanych przez Pana Burmistrza PO....... ?

Sortuj produkty
sortuj wg :
CZY Dzieci z DOMU DZIECKA MAJĄ zamarznąć
w Obornikach Śląskich k. Wrocławia
zarządzanych przez Pana Burmistrza PO....... ?
Złożony w lutym 2022 przez Rodzinę Zastępczą Sikorów Z Siemianic wniosek o dodatek osłonowy dopiero na koniec września miał być wg zapewnień pracowników gminnych wypłacony i 3.10.2022 zapewniano nas że kasa już jest w gminie tylko system komputerowy nie działa.
Dziś 5.10.2022 poinformowano nas pisemnie że pieniądze zostały wydane a my mamy czekać na kolejną transze z Urzędu Wojewódzkiego z Wrocławia.
CZY DO WIOSNY ? KTO JEST WAŻNIEJSZY OD SIEROT - ONE MOGĄ CZEKAĆ ? KOMU GMINA WYPŁACIŁA OTRZYMANA DLA NAS KASĘ, CZY PRACOWNICY GMINNI I BURMISTRZ TEŻ MARZNĄ W SWOICH DOMACH ? 
 
Stawiam że u nich jest ciepło !!!
 
Panie Burmistrzu PO......
proszę ogarnąć temat bo lato się kończy a dzieci marzną.
 
PONADTO PANIE BURMISTRZU PO.... OBORNIK ŚLĄSKICH
 
Nasza Rodzina Zastępcza Sikorów Z Siemianic. otrzymała we wrześniu 2022 wyrok sądu nakazujący Gminie Oborniki Śląskie wypłatę świadczeń nie wypłaconą już drugi rok za roczną opiekę nad osobą niepełnosprawną.
Gmina przeciągała maksymalnie rozstrzygnięcie sądowe na realizacje którego miała pieniądze podatników zamiast interpretować właściwie przepisy.
KTO PONIESIE KONSEKWENCJE FINANSOWE ZA WYRZUCONE PIENIĄDZE PODATNIKÓW KTÓRYCH NIE MA DLA NASZYCH DZIECI. Zima za pasem a Pańscy pracownicy Panie Burmistrzu PO....... każą czekać.
 
TAK WYGLĄDA OBORNICKA KOMPROMITACJA 
 
 
Jak będzie nam zimno przyjdziemy pod Pana dom Panie Burmistrzu PO.... z Obornik Śląskich .
Dostaliśmy za to Panie Burmistrzu PO...... podwyżkę do 41zł od osoby za wywóz śmieci.
DLACZEGO MAMY PŁACIĆ 410ZŁ ZA KILKA WORKÓW ŚMIECI M-C
Czy z za płota Państwowy Dom Dziecka też płaci 41zł za 45 dzieciaków. NIE . Tam można inaczej a nas gmina traktuje jak TRĘDOWATĄ za darmowe inicjatywy społeczne i niekończące się pasmo sukcesów nie pasujących do gminy zarządzanej przez Burmistrza PO......
Dlaczego utrzymując PAŃSTWOWE SIEROTY za państwową jałmużne 1180zł na dziecko miesięcznie a nie 6000zł jak w Państwowym Domu Dziecka musimy oddawać z powrotem jeszcze 
 
 
 Nie długo nie będziemy mieli z czego wyprodukować tych śmieci.

         
 
 
Brak produktów do wyświetlenia

Ni

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl