1 marca NASZA KOCHANA KLARA odeszła

Sortuj produkty
sortuj wg :
???? DZIŚ NASZA KLARA ODESZŁA???? ... 1.03.2023

najsmutniejszy dzień w życiu ALE NIE PODAMY SIĘ !
www.RodzinaZastepczaSikorow.online

PCPR Trzebnica dyr. ROBERT KORYTKOWSKI rękami kierownika Tomasza Cygana ocyganili Sąd w Rawiczu dyskredytując Rodzinę Zastępczą Sikorów w której mieszkała Klara. Pomówili nas przed sądem w Rawiczu twierdząc że jesteśmy karani chodz mamy zaświadczenia że nie.

Wywieżli KLARĘ CIEPLIŃSKĄ aż do Łodzi. Korytkowski obiecał że CIEPLIŃSCY, ojciec Klary były jego wychowanek z Domu Dziecka w Obornikach Śląskich w którym był dyrektorem i wychowanek z ul. Dębowej w Obornikach Śl. gdzie Korytkowski dzisiejszy dyrektor PCPR Trzebnica swoją fundacją prowadził biznes w którym przebywał CIEPLIŃSKI nigdy więcej nie zobaczą KLARY - swojego dziecka.

Tak działa Fundacja Promyk Szczęścia której prezesem jest Izabela Kopystyńska pełniąca dodatkowe funkcje w obsłudze Korytkowskiego seksogawędziarza.

DLACZEGO on to zrobił ?

Ponieważ manipulował Cieplińskim 15 lat wykorzystując i sprowadzając rodzinę Cieplińskich do rynsztoka, a ponieważ nasza Rodzina Zastępcza Sikorów postanowiła pomóc tej młodej rodzinie CIEPLIŃSKICH których dziecko było umieszczone w naszej pieczy zastępczej a ponadto ta pomoc zajeła nam to tylko jeden miesiąc postanowił udowodnić że się zemści w imieniu swoim i swoich mocodawców i ukara nas i Cieplińskich.

Nie jesteśmy jedyni w ten sposób zastraszani. Jest sporo osób które miały nieprzyjemność z POwiatem Trzebnickim.

TO KARA I ZEMSTA POWIATU TRZEBNICKIEGO NA NASZEJ RODZINIE / zorganizowanej grupy POwiatu Trzebnickiego której ramieniem zbrojnym jest PCPR i Korytkowski.

Mieliśmy siedzieć cicho TAKA BYŁA UMOWA ze Zorganizowaną Grupą POwiatu Trzebnickiego. Oni mieli dać nam spokój w zamian za nie nadawanie w TELEWIZJI SIEMIANICE.

KORYTKOWSKI który jako jedyny w powiecie ma Rodzinny Dom Dziecka pod przykrywką żony który sam nadzoruje jako dyr. PCPR z którego dzieci po cichu wywożone są do psychiatryka po samookaleczeniach utrzymywany na stanowisku mimo wielokrotnych prób odwołania go przez Panią #Matusiak_Starosta_Powiatu_Trzebnickiego . Odwołania były bezskuteczne ponieważ jest popierany przez swoich ZIOMÓW z zarządu POwiatu Trzebnickiego przez #wicestarosta_Grzegorz_Terebun który jest kierowany przez #Burmistrz_Prusic_Igor_Bandrowicz oraz innych członków PO w powiecie jak #Robert_Adach czy #Burmistrz_Obornik_Śląskich_ Arkadiusz_Poprawa

NIE GŁOSUJCIE NA TYCH LUDZI W NADCHODZĄCYCH WYBORACH

DLACZEGO ? bo będziecie żyć na Białorusi !!!

#Telewizja_Siemianice wszystko wam pokaże w kolejnych odcinkach dedykowanych każdemu włodarzowi POwiatu Trzebnickiego z osobna.

Sprzedaż gruntów, zakup i ilości mieszkań stojących na rodziny, nieprawidłowości i doniesienia do prokuratury. A WSZYSTKO TO ZAWDZIĘCZAJĄ dyrektorowi PCPR Trzebnica Robert Korytkowski oraz kierownikowi pieczy zastępczej TOMASZ CYGAN który z premedytacją zaplanował, wykonał i wywiózł KLARĘ CIEPLIŃSKĄ na zlecenie KORYTKOWSKIEGO. Jak widać nazwisko zobowiązuje.

Nasza koordynator w PCPR Trzebnica Pani Elżbieta mająca kręgosłup moralny wczoraj na znak protestu zrezygnowała z pracy w PCPR Trzebnica. Różnorodne zarzuty od wielu osób znalazły już rozpęd w prokuraturze.

OGLĄDAJCIE NAS I UDOSTĘPNIAJCIE.

Podziękujcie im w nadchodzących wyborach. Piszcie do nas o ich wałach i przekrętach.

ZBIERAMY NA ADWOKATA DLA CIEPLIŃSKICH
rozprawa jest 28.03.2023 w sądzie w Rawiczu
bez adwokata nie odzyskają swojej kochanek Klary
https://zrzutka.pl/g33hd3

zobaczcie nasz nowy film z Klarą i Cieplińskimi
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brak produktów do wyświetlenia
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl